Фільтр зворотний осмос AquaPlus RO-5

Увага! Остерігайтеся підробок! ТМ AquaPlus, як і доменне ім'я aquaplus.ua офіційно зареєстровані в Україні і належать RemontOsmos, який знаходиться в Києві. Інших офіційно зареєстрованих на території України ТМ AquaPlus (також схожих за вимовою) не існує. Реалізацію товарів ТМ AquaPlus виробляє тільки RemontOsmos і ніхто інший. На кожній монтажній пластині фільтрів ТМ AquaPlus присутня адреса сайту WWW.RemontOsmos.KIEV.UA і вказані телефони (095) 793-07-88, (096) 456-54-57. За цими номерами ви можете замовити оригінальний товар. Якщо вам пропонують товар ТМ AquaPlus з інших телефонів, то даний товар є підробкою.

Ціна:  4 000 грн.
ЗАМОВИТИ

 

Зворотний осмос AquaPlus RO-5 є досить непоганим бюджетним варіантом очищення води на ринку України. Фільтр AquaPlus RO-5 зібраний на хороших тайванських колбах, які виготовлені з первинного поліпропілену. Вони добротні, мають ребра жорсткості, змащені ущільнювальні кільця і високі показники на міцність. Подібних аналогів зворотного осмосу AquaPlus RO-5 в цій ціновій категорії не існує.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

Склад системи зворотного осмосу AquaPlus RO-5:

 

1. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 5 мкм. Видаляє з води великі частинки механічних домішок, іржу, мул, осад, пісок, органічну суспензію та інші домішки розміром до 5 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани AquaPlus TW30-182-50, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

 2. Картридж з брикетованого активованого вугілля AquaPlus BL. Видаляє з води хлор, його сполуки, органічні речовини і деякі метали, розчинені у воді гази Картридж необхідний для хімічної та органічної захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

 3. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 1 мкм. Видаляє з води дрібні частинки механічних домішок розміром до 1 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

 4. Оригінальна мембрана зворотного осмосу AquaPlus TW30-182-50. Мембрана виготовлена в Тайвані. Видаляє практично всі органічні, хімічні і механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець, нітрати і т. д. Мембрана AquaPlus TW30-182-50 пропускає молекули води, а домішки зливає в дренаж. Діаметр отворів на 2 Порядку менше вірусів і на 3 Порядку бактерій. Ефективність очищення води до 98%. При правильній роботі осмосу AquaPlus RO-5 і використанні якісних попередніх картриджів мембрана AquaPlus TW30-182-50 здатна довго очищати воду.

 5. Картридж з гранульованого активованого вугілля AquaPlus AP-GAC, призначений для остаточної очистки води. Картридж необхідний для видалення з води розчинених газів, які пропускає мембрана, надає воді приємний свіжий смак, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

 6. Картридж-мінералізатор AquaPlus AP-MIN, покращує якість очищеної води, дуже ефективно додає мінерали, такі як кальцій і магній. Коригує рівень рН в лужну сторону. Картридж має рекомендований термін експлуатації 12 місяців.

 

Технічні характеристики зворотного осмосу AquaPlus RO-5

 

Кількість ступенів очищення – 5

Тип з'єднань - John Guest

Мембрана - AquaPlus TW30-182-50, з продуктивністю 190 літрів на добу.

Тиск води на вході фільтра – 2.3-4 бар (при тиску нижче - 2.3 бар слід використовувати підвищує тиск насос, суворо забороняється подавати на вхід системи зворотного осмосу AquaPlus RO-6 на постійній основі тиск вище 4 бар)

Температура води на вході - 2 - 40°С

Солевміст на вході – до 1500мг/л

Температура повітря – не нижче 2°С

Напруга електричної мережі для моделей з помпою – 220 В 50 Гц

Попередня очистка осмосу AquaPlus RO-5 - картридж з поліпропіленового волокна на 5 мікрон, вугільний брикетований картридж 5 мікрон, картридж з поліпропіленового волокна на 1 мікрон.

Постфильтрация - активоване вугілля і мінералізатор.

Матеріал колб фільтра AquaPlus RO-5 – поліпропілен (без додавання вторинної сировини). Колби виготовлені з первинної сировини і посилені ребрами жорсткості, що значно збільшує довговічність працездатності системи.

Кран питної води-симпатичний одинарний або подвійний латунний хромований кран з керамічною парою, кут нахилу струменя щодо горизонталі 45°

Резервуар – 8 літрів (рекомендований робочий об'єм 5-6 л)

Захист осмосу AquaPlus RO-5 від високого тиску – настійно рекомендуємо перед системою встановлювати редуктор тиску води. Поломка фільтра через тиск понад 4-х бар не потрапляють під гарантійні зобов'язання. Якщо у водопроводі у даний момент вдень тиск близько 4-х бар, то це не означає, що вночі воно не підніметься, тим більше через місяць або рік. Якщо закрити потік води після редуктора тиску, то редуктор повинен тримати виставлені показання, і тиск категорично не повинно підвищуватися.

Розміри зворотного осмосу AquaPlus RO-5 - 14.5 см - 38см - 44см + резервуар – Ø23см – висота 43 см з краником

З'єднувальні та ущільнюючі матеріали-кран на бак, ключ для колб, трійник 1/2"х1/4 " х1 / 2", краник 1/4", дренажний хомут, з'єднувальні трубки.

Металева емальована монтажна пластина. Хромовані саморізи для кріплення колб.

Транспортна Вага-10,5 кг або 15 кг об'ємних для Нової Пошти.

Гарантія 12 місяців.  

Інструкція по монтажу і керівництво експлуатації.

 

Рекомендації перед придбанням системи AquaPlus RO-5

 

В системі зворотного осмосу AquaPlus RO-5 можна використовувати змінні витратні картриджі різних виробників, якщо їх використання не погіршить працездатність мембрани і самої системи в цілому.
Завжди майте в запасі змінні картриджі, вони можуть вам знадобитися в будь-яку хвилину.
Всі системи AquaPlus RO-5 додатково можна укомплектувати надійної, підвищує тиск помпою AquaPlus AP-100-31, якщо тиск у водопроводі нижче 2,3 бар. Також необхідно знати, що в наборі є сполучні трубки довжиною 1,40 м кожна. Якщо з якоїсь причини (підключення холодильника, кавоварки або акваріума) необхідно збільшити довжину трубки, то потрібна довжина обговорюється заздалегідь, кожен додатковий 1 м трубки – $0,30. Трубки повинно бути стільки, щоб ви могли легко виставити систему перед мийкою і замінити картриджі.
Набір AquaPlus RO-5 повністю зібраний і описаний в інструкції таким чином, що споживач може самостійно його встановити під мийкою і легко замінити змінні картриджі.
Інструкція по установці, експлуатації та обслуговуванню фільтра AquaPlus RO-5 додається разом з гарантійним зобов'язанням.


Просимо Вас правильно встановлювати змінні картриджі і після кожної заміни перевіряти працездатність фільтра.
Дотримуйтеся правила 3-х при заміні картриджів.

1. Обов'язково спускати повітря після трьох колб перед 4-х ходовим клапаном, для уникнення виходу з ладу останнього. Для цього необхідно після трейтьої колби витягнути трубку з 4-х ходового клапана з входу під назвою IN, направити трубку в відро і відкрити подачу води на фільтр. Якщо в наборі картриджів присутній гранульований вугілля, то необхідно добре промити його від вугільного пилу, пропустивши через колби з новими картриджами достатню кількість води. Воду зливати в відро, яке повинно стояти замість стакану третьої колби, після колби з гранульованим вугіллям. Це не стосується наборів з брикетована вугіллям - сітка.

2. Після заміни картриджів при закритому кранику на баку, відкрити подачу води на осмос, відкрити кран чистої води і переконатися, що тече тоненька цівка. Якщо проводили заміну і постфільтра, то цівка можливо з'явиться через кілька хвилин після заповнення постфільтра водою.

3. При закритому кранику на баку, закрити кран чистої води і переконатися в тому, що через хвилину - дві, максимум через десять припиняє стікати вода в дренаж. Переконатися що обмежувач потоку не забитий і не підзабитий брудом. Для цього потрібно направити кінец трубки після обмежувача у сторону і переконатися що цівка воді падає вниз через 5-10 см відносно кіньця трубки.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!