Зворотний осмос AquaPlus RO-5 (Eco 5)

Увага! Остерігайтеся підробок! ТМ AquaPlus, як і доменне ім'я aquaplus.ua офіційно зареєстровані в Україні і належать RemontOsmos, який знаходиться в Києві. Інших офіційно зареєстрованих на території України ТМ AquaPlus (також схожих за вимовою) не існує. Реалізацію товарів ТМ AquaPlus виробляє тільки RemontOsmos і ніхто інший. На кожній монтажній пластині фільтрів ТМ AquaPlus присутня адреса сайту WWW.RemontOsmos.KIEV.UA і вказані телефони +38 096 4565457, +38 095 7930788.  За цими номерами ви можете замовити оригінальний товар. Якщо вам пропонують товар ТМ AquaPlus з інших телефонів, то даний товар є підробкою.

Ціна:  1 950 грн.
ЗАКАЗАТИ

Зворотний осмос AquaPlus RO-5 (Eco 5) є досить непоганим бюджетним варіантом очищення води на ринку України. Фільтр AquaPlus RO-5 (Eco 5) зібраний на хороших тайванських колбах, які виготовлені з первинного поліпропілену. Вони добротні, мають ребра жорсткості, змащені ущільнювальні кільця і високі показники на міцність. Подібних аналогів зворотного осмосу AquaPlus RO-5 (Eco 5) в цій ціновій категорії не існує.


Склад система зворотного осмосу AquaPlus RO-5 (Eco 5):


1. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 5 мкм. Видаляє з води великі частинки механічних домішок, іржу, мул, осад, пісок, органічну суспензію та інші домішки  розміром до 5 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани AquaPlus TW30-182-50, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.


2. Картридж з брикетованого активованого вугілля AquaPlus CTO. Видаляє з води хлор, його сполуки, органічні речовини і деякі метали, розчинені у воді гази Картридж необхідний для хімічної та органічної захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.


3. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 1 мкм. Видаляє з води дрібні частинки механічних домішок розміром до 1 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.


4. Оригінальна мембрана зворотного осмосу AquaPlus TW30-182-50. Мембрана виготовлена в Тайвані з матеріалу американської компанії DOW (FILMTEC) - тонкоплівкового композиту з діаметром отворів 1 ангстрем. Видаляє практично всі органічні, хімічні і механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець, нітрати і т. д. Мембрана AquaPlus TW30-182-50 пропускає молекули води, а домішки зливає в дренаж. Діаметр отворів на 2 Порядку менше вірусів і на 3 Порядку бактерій. Ефективність очищення води – 98%. При правильній роботі осмосу AquaPlusRO-5 (Eco 5) і використанні якісних попередніх картриджів мембрана AquaPlus TW30-182-50 здатна очищати воду роками.


5. Картридж з гранульованого активованого вугілляAquaPlus AP-GAC, призначений для остаточної очистки води. Картридж необхідний для видалення з води розчинених газів, які пропускає мембрана, надає воді приємний свіжий смак, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.


  
Технічні характеристики зворотного осмосу AquaPlus RO-5 (Eco 5)


Кількість ступенів очищення – 5
Тип з'єднань - John Guest 
Мембрана - AquaPlus TW30-182-50, з продуктивністю 190 літрів на добу.
Тиск води на вході фільтра – 2.3-4 бар (при тиску нижче - 2.3 бар слід використовувати підвищує тиск насос, суворо забороняється подавати на вхід системи зворотного осмосу AquaPlus RO-5 (Eco 5) на постійній основі тиск вище 4 бар)
* Температура води на вході - 2 - 40°С
Загальний солевміст на вході – до 1500мг/л
Температура повітря – не нижче 2°С
Напруга електричної мережі для моделей з помпою – 220 В 50 Гц
Попередня очистка осмосу AquaPlus RO-5 (Eco 5) - картридж з поліпропіленового волокна на 5 мікрон, вугільний брикетований картридж 5 мікрон, картридж з поліпропіленового волокна на 1 мікрон.
Постфильтрация - активоване вугілля.
Матеріал колб фільтра AquaPlus RO-5 (Eco 5) – поліпропілен (без додавання вторинної сировини). Колби виготовлені з первинної сировини і посилені ребрами жорсткості, що значно збільшує довговічність працездатності системи.Кран питної води-симпатичний латунний хромований кран з керамічною парою, кут нахилу струменя відносно горизонталі 45° < br />Резервуар-8-12 літрів (рекомендований робочий об'єм 5-8 л)
захист від високого тиску осмосуAquaPlus RO-5 (Eco 5) – настійно рекомендуємо перед системою встановлювати редуктор тиску води. Поломка фільтра через тиск понад 4-х бар не потрапляють під гарантійні зобов'язання. Якщо у водопроводі у даний момент вдень тиск близько 4-х бар, то це не означає що вночі воно не підніметься, тим більше через місяць або рік. Якщо закрити & nbsp; потік води після редуктора тиску, то редуктор повинен тримати виставлені показання, і тиск категорично не повинно підвищуватися.
Розміри зворотного осмосу AquaPlus RO-5 (Eco 5) - 14.5 см - 34см - 44см + резервуар –  Ø23-28см висота 45см з краником
З'єднувальні та ущільнюючі матеріали – кран на бак, ключ для колб зроблені з поліпропілену. Трійник 1/2"х1/4" х1 / 2", краник 1/4 " зроблені з хромованої латуні, дренажний хомут з ПВХ, з'єднувальні трубки з поліетилену. Металева емальована монтажна пластина. Хромовані саморізи для кріплення колб.
Транспортний вага – 10,5 кг або 20 кг об'ємних для Нової Пошти.Гарантія 12 місяців.  

інструкція з монтажу та керівництво експлуатації.

            

    


    

додаткові запитання за тел.: (095) 793-07-88, (096) 456-54-57

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!