Зворотний осмос AquaPlus RO-6 (Eco 6)

Увага! Остерігайтеся підробок! ТМ AquaPlus, як і доменне ім'я aquaplus.ua офіційно зареєстровані в Україні і належать RemontOsmos, який знаходиться в Києві. Інших офіційно зареєстрованих на території України ТМ AquaPlus (також схожих за вимовою) не існує. Реалізацію товарів ТМ AquaPlus виробляє тільки RemontOsmos і ніхто інший. На кожній монтажній пластині фільтрів ТМ AquaPlus присутній адреса сайту WWW.RemontOsmos.KIEV.UA і вказані телефони +38 096 4565457, +38 095 7930788. За цими номерами ви можете замовити оригінальний товар. Якщо вам пропонують товар ТМ AquaPlus з інших телефонів, то даний товар є підробкою.

Ціна:  2 100 грн.
ЗАКАЗАТИ

Зворотний осмос AquaPlus RO-6 (Eco 6) є досить непоганим бюджетним варіантом очищення води на ринку України. Фільтр AquaPlus RO-6 (Eco 6) зібраний на хороших тайванських колбах, які виготовлені з первинного поліпропілену. Вони добротні, мають ребра жорсткості, змащені кільця ущільнювачів і високі показники на міцність. Подібних аналогів зворотного осмосу AquaPlus RO-6 (Eco 6) в цій ціновій категорії не існує.

Склад система зворотного осмосу AquaPlus RO-6 (Eco 6):

 

1. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 5 мкм. Видаляє з води великі частки механічних домішок, іржу, мул, осад, пісок, органічну зваж і інші домішки розміром до 5 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани AquaPlus TW30-182-50, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

 

2. Картридж з брикетованого активованого вугілля AquaPlus CTO. Видаляє з води хлор, його сполуки, органічні речовини і деякі метали, розчинені у воді гази Картридж необхідний для хімічної і органічної захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

 

3. Механічний картридж очищення води AquaPlus PP 1 мкм. Видаляє з води дрібні частинки механічних домішок розміром до 1 мкм. Картридж необхідний для механічного захисту мембрани, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

 

4. Оригінальна мембрана зворотного осмосу AquaPlus TW30-182-50. Мембрана виготовлена ​​в Тайвані з матеріалу американської компанії DOW (FILMTEC) - тонкопленочного композиту з діаметром отворів 1 ангстрем. Видаляє практично всі органічні, хімічні та механічні забруднювачі, а також розчинені у воді сторонні рідини, солі важких металів, залізо, ртуть, миш'як, марганець, нітрати і т.д. Мембрана AquaPlus TW30-182-50 пропускає молекули води, а домішки зливає в дренаж. Діаметр отворів на 2 порядки менше вірусів і на 3 порядки бактерій. Ефективність очищення води - 98%. При правильній роботі осмосу AquaPlus RO-6 (Eco 6) і використанні якісних попередніх картриджів мембрана AquaPlus TW30-182-50 здатна очищати воду роками.

 

5. Картридж з гранульованого активованого вугілля AquaPlus AP-GAC, призначений для остаточного очищення води. Картридж необхідний для видалення з води розчинених газів, які пропускає мембрана, надає воді приємний свіжий смак, і має рекомендований термін експлуатації 6 місяців.

 

6. Картридж-мінералізатор AquaPlus AP-MIN, покращує якість очищеної води, дуже ефективно додає мінерали, такі як кальцій і магній. Коригує рівень рН в лужну сторону. Картридж має рекомендований термін експлуатації 12 місяців.

Технічні характеристики зворотного осмосу AquaPlus RO-6 (Eco 6)

Кількість ступенів очищення - 5 + 1
Тип з'єднань - John Guest
Мембрана - AquaPlus TW30-182-50, з продуктивністю 190 літрів на добу.
Тиск води на вході фільтра - 2.3-4 бар (при тиску нижче - 2.3 бар слід використовувати підвищувальний тиск насос, суворо забороняється подавати на вхід системи зворотного осмосу AquaPlus RO-6 (Eco 6) на постійній основі тиск вище 4 бар)
Температура води на вході - 2 - 40 ° С
Загальний солевміст на вході - до 1500мг / л
Температура повітря - не нижче 2 ° С
Напруга електричної мережі для моделей з помпою - 220 В 50 Гц
Попереднє очищення осмосу AquaPlus RO-6 (Eco 6) - картридж з поліпропіленового волокна на 5 мікрон, вугільний брикетований картридж 5 мікрон, картридж з поліпропіленового волокна на 1 мікрон.
Постфільтрація - активоване вугілля і мінералізатор.
Матеріал колб фільтра AquaPlus RO-6 (Eco 6) - поліпропілен (без додавання вторинної сировини). Колби виготовлені з первинної сировини і посилені ребрами жорсткості, що значно збільшує довговічність працездатності системи.
Кран питної води - симпатичний одинарний або подвійний латунний хромований кран з керамічною парою, кут нахилу струменя щодо горизонталі 45 °
Резервуар - 8-12 літрів (рекомендований робочий об'єм 5-8 л)
Захист від високого тиску осмосу AquaPlus RO-6 (Eco 6) - настійно рекомендуємо перед системою встановлювати редуктор тиску води. Поломка фільтра через тиск понад 4-х бар виходить за межі гарантій зобов'язання. Якщо у водопроводі в даний момент днем ​​тиск близько 4-х бар, то це не означає, що вночі воно не підніметься, тим більше через місяць або рік. Якщо закрити потік води після редуктора тиску, то редуктор повинен тримати виставлені показання, і тиск категорично не повинно підвищуватися.
Розміри зворотного осмосу AquaPlus RO-6 (Eco 6) - 14.5см - 34см - 44см + резервуар - Ø23-28см - висота 45см з краником
Сполучні і ущільнюють матеріали - кран на бак, ключ для колб зроблені з поліпропілену. Трійник 1/2 "х1 / 4" х1 / 2 ", краник 1/4" зроблені з хромованої латуні, дренажний хомут з ​​ПВХ, сполучні трубки з поліетилену. Металева емальований монтажна пластина. Хромовані шурупи для кріплення колб.
Транспортний вага - 10,5 кг або 20 кг об'ємних для Нової Пошти.

 

 

Гарантія 12 місяців.

Інструкція по монтажу та керівництво експлуатації.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!