КАРТРИДЖ Aquafilter FCCBHD FCB FCCA

Ціна:  150 грн.
ЗАМОВИТИ

Вугільний картридж Aquafilter FCCBHD FCCB FCCA виготовлений з гранульованого активованого вугілля з хорошої адсорбцією хлору та інших легких органічних субстанцій. FCCBHD FCCB - гранульоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Картридж гранульованого активованого вугілля Aquafilter FCCBHD FCCB FCCA дуже ефективний для очищення води, що надходить з міських водоочисних споруд. Активоване вугілля не зустрічається в природі, а виготовляється з різних матеріалів, надаючи йому пористу структуру, яка збільшує адсорбційні властивості. Картридж гранульованого активованого вугілля Aquafilter FCCBHD FCCB FCCA використовується в системах зворотного осмосу з підвищеним вмістом хлору у воді, або в проточних трехколбовых фільтрах. Картридж гранульованого активованого вугілля Aquafilter FCCBHD FCCB FCCA не регенеруються, після закінчення ресурсу їх слід замінити. Aquafilter FCCBHD FCCB FCCA видаляє з води 99% хлору, його похідних і вуглеводнів, 85% - пестицидів і ароматичних сполук.

Картриджі активованого вугілля Aquafilter FCCBHD FCCB FCCA містять спеціальний спечений вугілля з винятковою адсорбцією хлору та інших льотних органічних субстанції, які знаходяться у воді. Вугільний картридж Aquafilter FCCBHD FCCB FCCA не має щільну поліпропіленову промокашку, яка запобігає вихід пилоподібних частинок вугілля з вкладу, тому після установки картриджа його необхідно дуже добре промити водою. Також в проточних фільтрах картридж необхідно замочити у воді на 8 годин.

Картридж Aquafilter FCCBHD FCCB FCCA слід використовувати для питної води в з'єднаннях на кран. Вугілля такого типу не може затримувати механічні забруднення величиною понад 10 мікрон, це призведе до засмічення активних центрів вугілля і таким чином знизить їх продуктивність. Aquafilter FCCBHD FCCB FCCAA придатний для видалення хлору з води з концентрацією органічних і осадових субстанції величиною менше 200мг/л. Щоб захистити фільтруючі елементи від передчасного засмічення різного виду механічними забрудненнями, піском, мулом, іржею і т. д., пропонуємо встановлення попередніх механічних картриджів. Використовуються в другому ступені попереднього очищення в системах зворотного осмосу і в третій в проточних фільтрах.

 
Основні настановні вимоги Aquafilter FCCBHD FCCB FCCA:

 

* Картридж не може бути використаний на великих комерційних підприємствах.

* Фільтруючі елементи FCCBHD FCCB FCCA можуть бути використані при температурі повітря від + 2°С до 50°С і температурі води від + 2°С до 52°С.

* Не допускати попадання прямих сонячних променів на картриджі і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.

* Картриджі випробувані при — 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.

* Продуктивність картриджа може бути різна, в залежності від ступеня забруднення локальної води. Розмір картриджа висота 10 дюймів, діаметр 2,5 дюйма.

* Вкладні елементи не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.

* Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати картридж активованого вугілля відповідно до рекомендації виробника. Не використовуйте цей картридж в бактеріологічно забрудненій воді.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!