КАРТРИДЖ Aquafilter FCCST ПОМ'ЯКШУВАЛЬНИЙ

Ціна:  170 грн.
ЗАМОВИТИ

Картридж Aquafilter FCCST FCCST2 з іонообмінним гранулатом (іонообмінна смола) для пом'якшення води. Aquafilter FCCST FCCST2 видаляє з води іони кальцію і магнію, заміщаючи їх нешкідливими іонами натрію. Використовується для захисту водонагрівальних приладів питного призначення. Вода проходить через весь шар іонообмінного гранулату (іонообмінної смоли), гарантуючи максимальну ефективність. При виході картриджі мають свій власний фільтр-промокашку, який перешкоджає виходу дрібних частинок іонообмінного гранулат (іонообмінної смоли) з корпусу.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати або регенерувати картридж з іонообмінної смолою Aquafilter FCCST FCCST2 відповідно до рекомендації виробника. Падіння тиску, після короткого часу використання вкладу, свідчить про те, що у воді міститься багато механічних забруднень, таких як пісок або іржа. Пропонуємо встановлення попередніх механічних фільтрів серії PS.

 
Переваги картриджів Aquafilter FCCST FCCST2:

оберігають від накипу і іржавих патьоків;
велика іонообмінна продуктивність (2mval/l) ;
технологічно очищений іонообмінний гранулат - величина зерен 0,7 мм.
поліпропіленова фільтруюча вкладка з фільтраційними можливостями 10µм-мікрон, робоча температура 2-52°С;

 
Основні настановні вимоги Aquafilter FCCST FCCST2:

Фільтруючі елементи можуть бути використані при температурі повітря від + 1°С до 50°С і температурі води від + 1°С до 52°С.
Не допускати попадання прямих сонячних променів на картриджі Aquafilter FCCST FCCST2 і не встановлювати їх поблизу електронагрівальних приладів.
Картриджі Aquafilter FCCST FCCST2 тестовані при - 410Кра., рН АТ-7.6, температурі води +21°С і падінні тиску на вході не менше 70 Кра.
Продуктивність фільтруючих елементів FCCST може бути різна, в залежності від жорсткості вхідної води. Розрахунок ресурсу див. нижче.
Картриджі з іонообмінною смолою Aquafilter FCCST FCCST2 не рекомендується використовувати у воді мікробіологічно і радіологічно непридатною.

Щоб отримати найкращий ефект очищення води, необхідно замінювати або регенерувати Aquafilter FCCST FCCST2 відповідно до рекомендації виробника. Не використовуйте цей картридж в бактеріологічно забрудненій воді.

Розрахунок ресурсу іонообмінного картриджа L=2000V / °Ж, де L-Кількість пом'якшеної води в літрах, V-обсяг смоли в літрах, °ж-жорсткість вхідної води мг-екв / літр. При обсязі смоли в картриджі 0,7 літрів і жорсткості води 5 мг-екв/ літр, картридж пом'якшить 280 літрів води. Додаткових питань за розрахунками не задавати, інтернет в допомогу.

 

КАРТРИДЖ Aquafilter FCCST FCCST2, Київ, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!