КОМПЛЕКТ КАРТРИДЖІВ ATOLL № 202

Ціна:  420 грн.
ЗАМОВИТИ

Комплект картриджів ATOLL №202 для систем зворотного осмосу, призначений для підготовки води перед осмотичної мембраною, очищає воду від механічних забруднень і хлорорганічних сполук. Комплект картриджів ATOLL №202 складається з двох механічних поліпропіленових картриджа Atoll MP-5B і Atoll MP-1B, і одного картриджа гранульованого вугілля Pentek GAC-10. Після заміни комплекту картриджів ATOLL №202 необхідно пропустити через них 30 літрів води.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


1. Поліпропіленовий механічний картридж Atoll MP-5B 5 мікрон: встановлюється в першу колбу фільтра зворотного осмосу. Очищає воду від піску, іржі, механічних домішок.

2. Гранульоване активоване вугілля Pentek GAC10: встановлюється в другу колбу фільтра зворотного осмосу. Очищає воду від органічних і неорганічних речовин таких як: вільний хлор, хлорорганічні сполуки, пестициди, феноли, бензоли, нафтопродукти і їх похідні, покращує смак, колір і запах води.

3. Поліпропіленовий механічний картридж Atoll MP-5B 5 мікрон: встановлюється в третю колбу фільтра зворотного осмосу. Очищає воду від піску, іржі, механічних домішок.

Рекомендований термін служби комплекту картриджів ATOLL № 202 від виробника-6 місяці. Несвоєчасна заміна картриджів ATOLL №202 призводить до зменшення терміну експлуатації мембрани.

 

КОМПЛЕКТ КАРТРИДЖІВ ATOLL № 202, Київ, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!