КОМПЛЕКТ КАРТРИДЖІВ ATOLL № 203

Ціна:  600 грн.
ЗАМОВИТИ

Комплект картриджів ATOLL №203 для систем зворотного осмосу, призначений для підготовки води перед осмотичної мембраною, очищає воду від механічних забруднень і хлорорганічних сполук. Комплект картриджів ATOLL №203 складається з поліпропіленового картриджа Atoll MP-5B, картриджа гранульованого вугілля Pentek GAC-10 і картриджа брикетованого вугілля Pentek EPM-10. Після заміни комплекту картриджів ATOLL №203 необхідно пропустити через них 30 літрів води.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


1. Поліпропіленовий механічний картридж Atoll MP-5B 5 мікрон: встановлюється в першу колбу фільтра зворотного осмосу. Очищає воду від піску, іржі, механічних домішок.

2. Гранульоване активоване вугілля Pentek GAC10: встановлюється в другу колбу фільтра зворотного осмосу. Очищає воду від органічних і неорганічних речовин таких як: вільний хлор, хлорорганічні сполуки, пестициди, феноли, бензоли, нафтопродукти і їх похідні, покращує смак, колір і запах води.

3. Брикетований активоване вугілля Pentek EPM-10: встановлюється в третю колбу фільтра зворотного осмосу. Очищає воду від органічних і неорганічних сполук.

Рекомендований термін служби комплекту картриджів ATOLL № 203 від виробника-6 місяці. Несвоєчасна заміна картриджів ATOLL №203 призводить до зменшення терміну експлуатації мембрани.

 

КОМПЛЕКТ КАРТРИДЖІВ ATOLL № 203, Київ, Троещина, Деснянський район

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!