Накопичувальний БАК RO-120 6 літрів

Ціна:  1 100 грн.
ЗАМОВИТИ

Швидкість фільтрації води через мембрану зворотного осмосу дуже мала, тому в реальності мембрана може містити велику кількість очищеної води, яка потрібна при відкритті крана. Вода постійно накопичується в накопичувальному Баку і великим потоком подається на кран.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>


Бак RO-120 об'ємом 6 літрів складається з ємності, розділеної гумовою рухомою діафрагмою на дві ізольовані один від одного частини. У нижній частині ємності закачане повітря на 0,5 бар. А у верхній частині між гумовою діафрагмою і поліпропіленовим ізолятором накопичується чиста вода. Чиста вода жодним чином не стикається з металом і жодним чином не має сенсу ставити баки з нержавіючої сталі. З боку повітряної камери встановлений ніпель (звичайний, такий же, як в покришці вашої машини або велосипеді), що дозволяє в разі необхідності закачати повітря в накопичувальний бак. Одночасно з витоком, для того щоб підняти воду з накопичувального бака на висоту в 1 метр, необхідно повітряний тиск в Баку всього в 0,1 бар. Ну і для того, що вода має хоча б невеликий натиск, потрібно ще додати стільки води, і всього виходить мінімум 0,2 бар. У вашому відсіку встановлений насос, тобто повітряний тиск повинен бути як мінімум 0,5 бар. Нормальний робочий тиск повітря в порожньому баку 0,3-0,5 бар.

Зверху на баку встановлена різьба 1/4 НР, яка накручується краном накопичувального бака, для подачі і забору води. Максимальний короткочасний тиск води на накопичувальний бак 6,9 бар, незалежно від того, що написано в паспорті виробника. Номінальний робочий тиск 3-4 бар.

Бак RO-120 може розташовуватися як на власних ніжках, так і лежачи на спеціальній підставці, що йде в комплекті з баком.

При відкритті крана, вода під тиском стисненого повітря з нижньої ємності подається з бака і через постфільтри подається на кран. У міру зливу води з накопичувального бака і розширення нижньої ємності тиск повітря у верхній частині падає, стаючи нижче тиску води перед мембраною, і процес вироблення очищеної води через мембрану і наповнення бака запускається через 4х ходовий клапан.

Накопичувальний бак для систем зворотного осмосу виготовлений з високоякісної листової сталі і покритий емаллю.

Настійно рекомендуємо перед установкою зворотного осмосу встановити понижуючий редуктор тиску води і нагадуємо, що номінальний робочий тиск бака 3-4 бар. Перевищення цих показників призводить до швидкого зниження тиску повітря в накопичувальному Баку, а іноді і повного виходу бака з ладу при розгерметизації ємностей. Це можна перевірити, якщо натиснути на золотник під синім ковпачком в нижній частині бака. Так, потече вода, то бак несправний і його слід замінити.

Цей вид накопичувального бака підходить тільки до осмосів в боксах.

Зроблено в Тайвані.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!