Накопичувальний БАК RO-122 8 літрів

Ціна:  1 150 грн.
ЗАМОВИТИ

Накопичувальний бак зворотного осмосу RO-122 об'ємом 8 літрів, має діаметр 23 см і висоту 37 см, перевірений та підкачаний. Краник в комплекті відсутній.

 

Швидкість фільтрації води через мембрану зворотного осмосу дуже мала, тому в реальності мембрана може містити велику кількість очищеної води, яка потрібна при відкритті крана. Вода постійно накопичується в Баку RO-122 і з великим потоком подається на кран.

 

                             <<< Перейти до самостійного техобслуговування осмосу >>>

 

У кожного бака є номінальний корисний об`єм води та майже однакова висота 37-38 см.

RO-122 пластиковий бак – діаметр близько 23-24 см, корисний об'єм 5,5-6 літрів, загальний 8 літрів.

RO-122 металевий бак діаметр близько 23-24 см, корисний об'єм 5,5-6 літрів, загальний 8 літрів.

RO-132 металевий бак діаметр близько 27-28 см, корисний об'єм 8-9 літрів, загальний 12 літрів.

Аналогічний за об `ємом та розмірами бак зворотного осмоса: AquaPlus RO-122, EcoElement RO-122, RO-122, TankPro PRO-2.8, Kaplya SPT-32W, Ecosoft Бак.Бак RO-122 об'ємом 8-9 літрів складається з ємності, розділеної гумовою рухомою діафрагмою на дві ізольовані один від одного частини. У нижній частині ємності закачане повітря на 0,5 бар. А у верхній частині бака RO-122 між гумовою діафрагмою і поліпропіленовим ізолятором накопичується чиста вода. Чиста вода жодним чином не стикається з металом і жодним чином не має сенсу ставити баки RO-122 з нержавіючої сталі. З боку повітряної камери бака RO-122 встановлений ніпель (звичайний, такий же, як в покришці вашої машини або велосипеді), що дозволяє в разі необхідності закачувати повітря в накопичувальний бак. Якщо у вашому відсіку встановлений насос, то повітряний тиск в Баку RO-122 має бути як мінімум 0,5 бар.Нормальний робочий тиск повітря в порожньому баку 0,3-0,5 бар.Зверху на баку RO-122 встановлена різьба 1/4 НР, до якої кріпиться кран накопичувального бака, для подачі і забору води. Максимальний короткочасний тиск води на накопичувальний бак RO-122 6,9 бар, незалежно від того, що написано в паспорті виробника. Номінальний робочий тиск 3-4 бар. Якщо бак RO-122 часто опускається, то це або високий тиск води в водопровід, або необхідно замінити золотник.
Бак RO-122 може розташовуватися як на власних ніжках, так і лежачи на спеціальній підставці, що йде в комплекті з баком.При відкритті крана, вода під тиском стисненого повітря з нижньої ємності подається з бака RO-122 і через постфільтри подається на кран. У міру зливу води з бака і розширення нижньої ємності тиск повітря у верхній частині падає, стаючи нижче тиску води перед мембраною, і процес вироблення очищеної води через мембрану і наповнення бака запускається через 4х ходовий клапан.Накопичувальний бак RO-122 для системи зворотного осмосу виготовлений з листової сталі і покритий емаллю.Настійно рекомендуємо перед установкою зворотного осмосу встановити понижуючий редуктор тиску води і нагадуємо, що номінальний робочий тиск бака RO-122 3-4 бар. Перевищення цих показників призводить до швидкого зниження тиску повітря в накопичувальному Баку RO-122, а іноді і повного виходу бака з ладу при розгерметизації ємностей. Це можна перевірити, якщо натиснути на золотник під синім ковпачком в нижній частині бака. Так, потече вода, то бак несправний і його слід замінити.Цей вид бака підходить до таких осях як: Ecosoft Standard, Екософт Стандарт, Ecosoft Absolute, Екософт Абсолют, EcoElement, ЭкоЭлемент, AquaPlus, АкваПлюс, Ecosoft PURE Platinum Wasser, Платінум Вассер, Organic Easy, Органік, AquaPro, АкваПро, BWT, БВТ, Aquafilter, Аквафільтр, Puricom, Пуріком, Raifil Grando, Райфіл, Gletcher, Глетчер, , Eko-line, ЭкоЛайн, AquaKut, АкваКут, AquaKit, АкваКіт, Atlas, Атлас, Kaplya, Капля, Crystal, Крістал, Leader Standart, Лідер Стандарт, Atoll, Атол, Organic Master, Органік Майстер, Organic Smart, Органік Смарт, Гейзер Нанотек, Бріз Гарант, Reverse Osmosis Systems, Аквафор Осмо, FITaqua, Фітаква, PurePro, ПуреПро, USTM, ЮСТМ, Installine, Інсталайн, Эковода, Bluefilters, Блюфільтр, Zepter, Цептер, Ecofilter, Экофільтр, Watex, Гейзер Алегро, Нова Вода, Aqualine, Аквалайн, Гейзер Престиж, Water Filter, Вотер Фільтр, Watermelon, Вотермелон, TGI, Leader Modern, Лідер Модерн, AtlasFiltri, BIO+Systems, Біо Системс, Bluespring, Блюспрінг, Bregus Classic, Waterton, Zenet, АкваДизайн, Elagua, Filter 1, Фільтр 1, Filtop, PAqua, PolskiFiltr, Бар'єр, Наша Вода, Роса, Насоси Плюс та ін.

 

Зроблено в Тайвані.

Аналогічний за об `ємом та розмірами бак зворотного осмоса: AquaPlus RO-122, EcoElement RO-122, RO-122, TankPro PRO-2.8, Kaplya SPT-32W, Ecosoft Бак.

 

           Як накачати підкачати бак зворотного осмосу RO-122Бак зворотного осмосу RO-122 дуже важкий, але з нього не виходить вода. Бак RO-122 не видає воду, що робити? Як накачати підкачати бак зворотного осмосу RO-122? Для початку потрібно визначити чи можна підкачати бак для зворотного осмосу або він вже пішов на спокій. Для цього потрібно поставити бак RO-122 вертикально, як він повинен стояти, не на боці. Знайти знизу пластикову заглушку, в металевому баку зворотного осмосу RO-122 вона збоку, в пластиковому баку зворотного осмосу заглушка на дні. Відкрутити заглушку і натиснути на пипку золотника. Якщо потече вода, то бак зворотного осмосу RO-122 можна викидати, йому вже нічим не допомогти. Якщо піде або не піде повітря, то бак зворотного осмосу RO-122 потрібно накачати до 0,3-0,5 атм. Тиск повітря в баку зворотного осмосу RO-122 залежить від тиску у водопроводі. Тиск повітря в баку RO-122 необхідно перевіряти золотниковим манометром при кожній заміні картриджів, особливо якщо ви накачали 0,3 атм.

Якщо бак зворотного осмосу прослужив більше 5 років, його рекомендуємо замінити на новий, тому що це його приблизний термін експлуатації.

Для того щоб накачати бак зворотного осмосу RO-122 необхідно його встановити вертикально, перекрити подачу води на осмос, відкрити кран на баку, відкрити кран чистої води на мийці і під'єднати до баку золотниковий насос. Не потрібно виймати з бака трубку, не потрібно викручувати з бака зворотного осмосу краник, не потрібно з бака RO-122 витрушувати воду. Потрібно уважно прочитати текст і все зробити правильно. При відкриванні крана чистої води на мийці, можливо з нього потече вода яка під залишковим тиском зможе вийти з бака RO-122 . Коли вода перестане виходити, необхідно підкачати бак RO-132 насосом. При накачуванні бака з крана можливо потече вода яка не змогла вийти, не вистачало тиску повітря в баку для її виходу. Коли вода перестане текти, в бак зворотного осмосу RO-122 необхідно накачати тиск 0,3-0,5 атм. При підкачуванні бака не потрібно бак перевертати на бік або вниз головою. Бак зворотного осмосу RO-122 повинен стояти строго вертикально. Після підкачування бака заглушку закрутити назад на місце.

 

Аналогічний за об `ємом та розмірами бак зворотного осмоса: AquaPlus RO-122, EcoElement RO-122, RO-122, TankPro PRO-2.8, Kaplya SPT-32W, Ecosoft Бак.

 

               Як правильно накрутити краник на бак зворотного осмосу RO-122


Для того щоб правильно накрутити краник на бак зворотного осмосу RO-122 досить на різьбу бака намотати 5-7 витків фумленти товщиною 0,1 мм і рівно накрутити кран. Затягувати сильно не потрібно, може лопнути стінка крана. Це ж стосується і вживаних кранів. Вони за час експлуатації трохи втомилися і теж можуть тріснути. Різьбу необхідно ущільнювати тільки фум стрічкою, а не паклею або ниткою. Від паклі і нитки краники тріскають дуже часто. Чого не скаже якщо його запакувати на фум стрічку. 

 

                Дезінфекція бака зворотного осмосу RO-122 від RemontOsmos

 

Для дезінфекції бака зворотного осмосу потрібен пластиковий шприц (не інсуліновий) і подрібнена в порошок марганцівка або ін сипучий засіб, або Білизна для другого варіанта дезінфекції. Поршень шприца і голка не потрібні.

 

 1. Для дезінфекції бака, системи, фільтра зворотного осмосу необхідно перекрити подачу води на осмос.
 2. Спустити всю воду з бака і в разі потреби накачати бак до 0,3-0,5 атм. У баку зворотного осмосу води не повинно бути.
 3. Перекрити кран на баку зворотного осмосу, відкрити на 5 сек кран чистої води і закрити назад. Кран чистої води – звідки набираємо відфільтровану воду у чайник.
 4. Від'єднати трубку бака від трійника біля постфільтра (або трубку від краніка на баку) і добре витрусити воду. Трубку прочистити вушною паличкою від води або взагалі замінити на нову.
 5. Вставити патрубок (те місце, куди одягається голка) шприца (лійка) в трубку і засипати 2-3 сірникових головки подрібненої марганцівки в шприц. Кількість залежить від ступеня забруднення бака зворотного осмосу. У деяких випадках з цвіллю, марганцівки в бак можна засипати трохи більше, сірникових головки шук 5.
 6. Акуратно легкими ударами-щелбанами постукати по шприцу до тих пір, поки весь марганець не осиплеться в трубку, при цьому потрібно добре притримувати шприц в трубці, щоб він не випав з неї і не розсипалася марганцівка по підлозі.
 7. Трубку з марганцівкою вставити на місце, включити подачу води на осмос і відкрити кран на бак зворотного осмосу для початку дезінфекції. Чиста вода розчинятиме марганцівку, заповнюватиме розчином і проводитиме дезінфекцію бака зворотного осмосу. Хвилин за 15 закрити кран на баку і дати постояти 0,5-3 години, потім злити розчин через кран чистої води. Але цього замало. Крім бака є й інші ділянки із чистою водою, які необхідно продезінфікувати також. Читаємо другий варіант дезінфекції бака зворотного осмосу.

 

 

  Другий варіант засипки марганцівки, можна застосовувати тільки для металевих баків.

 

А)  Перекрити кран на баку і відкрутити його з бака зворотного осмосу. Намотати на різьбу бака кілька витків фум-стрічки, витрусити з входу бака краплі води і акуратно в бак засипати марганець (або накапати білизну шприцем без голки).

Б)  Накрутити кран на бак, відкрити його і подачу води на осмос.

В)  Кран чистої води при цих маніпуляціях перекритий.

 

 1. Через 15-30 хвилин добре похитати бак, перекрити подачу води і кран на баку.
 2. Добре зробити дезінфекцію бака зворотного осмосу вистоявши його в розчині кілька годин.
 3. Відкрити кран чистої води на мийці і через декілька секунд перекрити.
 4. Витягнути трубку з виходу мембрани (пермеат, чиста вода) і направити її в стакан або ін. ємність (вийде 4-х ходовий з трубкою в 10 см, яка виходила з мембрани).
 5. Легенько відкрити кран на баку зворотного осмосу, а коли з трубки потече рожева вода, закрити і акуратно вставити трубку на місце в вихід пермеата з мембрани.
 6. Відкрити кран чистої води на мийці або обидва крана якщо кран подвійний, дочекатися появи рожевої цівки і через 5 секунд закрити кран. Переконатися, що розчин пройшов і через мінералізатор.
 7. Почекати 0,5-3 часа і відкрити подачу води, відкрити кран на баку зворотного осмосу і всі краники чистої води до появи тонкої цівки.
 8. При появі тонкої цівки закрити кран чистої води. Через кожні 15-20 хвилин повністю спускати воду до тоненької цівки відкривши і закривши краники чистої води, поки вода в склянці не стане прозорою.
 9. Замінити постфильтры. По можливості замінити трубки якщо перед дезінфекцією був запах цвілі.
 10. Якщо дезінфекція не допомогла позбутися від запаху і присмаку цвілі, необхідна заміна бака зворотного осмосу, постфільтрів, 4-х ходового клапана і трубок чистої води.

 

Марганцівка вільно продається без рецепта в державних аптеках, в яких є лабораторії виготовлення ліків за рецептами. Або у бабусь на ринках.

 

 

Даний спосіб дезінфекції RemontOsmos застосовує з 2009 року, коли в основному ніхто ще не знав для чого вона взагалі потрібна. Дезінфекція бака зворотного осмосу є не трудомістким і дуже ефективним процесом. У мережах Інтернету можна знайти інші методи дезінфекції бака зворотного осмосу, а зокрема таблетками і рідинами типу хлорки і перекису водню. Багато з них неефективні тому що після дезінфекції там радять прополоскати систему водою з водопроводу (з бактеріями), вдруге забруднюючи бак зворотного осмосу. Чули дзвін, та не знають де він. Полоскати бак після дезінфекції потрібно тільки пермеатом-чистою водою після мембрани.

Дезінфекція бака зворотного осмосу це необхідна річна процедура для профілактики від бактерій.

Додаткових питань по дезінфекції бака зворотного осмосу не ставити, інтернет в допомогу.

 

Аналогічний за об `ємом та розмірами бак зворотного осмоса: AquaPlus RO-122, EcoElement RO-122, RO-122, TankPro PRO-2.8, Kaplya SPT-32W, Ecosoft Бак.

Накопичувальний БАК RO-122 8 літрів - купити в Києві. Накопичувальний бак для зворотного осмосу - Київ, Троещина, Деснянський район

 

 

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!