Накопичувальний БАК системи зворотного осмосу RO-132 купити в Києві

Ціна:  650 грн.
ЗАКАЗАТИ

Швидкість фільтрації води через мембрану зворотного осмосу дуже мала, тому в реальності мембрана може містити велику кількість очищеної води, яка потрібна при відкритті крана. Вода безперервно накопичується в накопичувальному Баку зворотного осмосу RO - 132 і з великим потоком подається на кран.
Накопичувальний бак зворотного осмосу RO-132 об'ємом 12 літрів складається з ємності, розділеної гумовою рухомою діафрагмою на дві ізольовані один від одного частини. У нижній частині ємності закачане повітря на 0,5 бар. А у верхній частині накопичувального бака зворотного осмосу RO-132 між гумовою діафрагмою і поліпропіленовим ізолятором накопичується чиста вода. Чиста вода жодним чином не стикається з металом і жодним чином не має сенсу ставити накопичувальні баки зворотного осмосу RO-132 з нержавіючої сталі. З боку повітряної камери накопичувального бака зворотного осмосу RO - 132 встановлений ніпель (звичайний, такий же, як в покришці вашої машини або велосипеда), що дозволяє в разі необхідності закачувати повітря в накопичувальний бак. Якщо у вашому відсіку встановлений насос, то повітряний тиск в накопичувальному Баку RO-132 має бути як мінімум 0,5 бар. Нормальний робочий тиск повітря в порожньому накопичувальному Баку 0,3-0,5 бар.
Зверху на накопичувальному Баку зворотного осмосу RO - 132 встановлена різьба, до якої кріпиться кран накопичувального бака, для подачі і забору води. Максимальний робочий тиск води на накопичувальний бак RO - 132 6,9 бар, незалежно від того, що написано в паспорті виробника. Номінальний робочий тиск 3-4 бар. Якщо накопичувальний бак RO-132 часто опускається, то це або високий тиск води в водопровід, або необхідно замінити золотник.

Накопичувальний бак зворотного осмосу RO-132 може розташовуватися як на власних ніжках, так і лежачи на спеціальній підставці, що йде в комплекті з баком.
При відкритті крана, вода під тиском стисненого повітря з нижньої ємності подається з накопичувального бака RO-132 і через постфільтри подається на кран. У міру зливу води з бака і розширення нижньої ємності тиск повітря у верхній частині падає, стаючи нижче тиску води перед мембраною, і процес вироблення очищеної води через мембрану і наповнення накопичувального бака запускається через 4х ходовий клапан.

Накопичувальний бак зворотного осмосу RO - 132 для системи зворотного осмосу виготовлений з листової сталі і покритий емаллю.

Настійно рекомендуємо передню вісь встановити на понижуючий редуктор тиску води і нагадуємо, що номінальний робочий тиск накопичувального бака зворотного осмосу RO-132 3-4. Перевищення цих показників призводить до швидкого зниження тиску повітря в накопичувальному Баку RO-132, а інерція і повного виходу бака з ладу при розгерметизації ємностей. Це можна перевірити, якщо натиснути на золотник під синім ковпачком в нижній частині бака. Так, потече вода, то бак несправний і його слід замінити.
Цей вид накопичувального бака зворотного осмосу підходить до таких фільтрів, як: Absolute, Aquafilter, Aquakit, AquaKut, Aqualine, AquaMag, Aquapfor, AquaPlus, AquaPro, Atoll, Bluefilters, Bluespring, Cristal, Crystal, EcoElement, Ecosoft, Eko-line, Filter1, Filter1, Filter1 1, filtop, fitaqua, Fito Filter, GTS, installine, JG Filters, Leader, Neoclimat Aqua, Organic Ultimate, Paqua, Parz, Purepro, Puricom, Rail Grando, Rain, Reverse Osmosis Systems, TGI, Ustm, Vector, VIDI, watex, Win, Zepter, aquaprom, Bio+System, hydrolink, Watermelon, waterton, Zenet RX 50, Аквафоромо, бар'єр, аквадизайн, Аквафільтр, аквафільтр, Атол, Бриз, водогрійний, Гейзерспресс, витік, лідер, Насосиплюс, Новозавод, Райфіл, рос та ін.

Зроблено в Тайвані.

telephone

Залишилися питання?

Ми готові вам допомогти! Дзвоніть!